Rüyada Kadife Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Kadife Görmek

Okunma Sayısı: 75

Rüyada Kadife Görmek

Rüyasında kadife gören rüya sahibinin, bir çok hayalleri olduğuna ve bu hayalleri arka arkaya gerçekleştirecek maddi ve manevi imkanları yakalayacağına işaret etmektedir. Kişinin muradına ereceğine de yorulur. Kişi için hayırlı olan bu rüya, umudunu kaybetmemesi gerektiğine ve hayatında başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Kadife Pantolon Görmek

Rüyasında kadife pantolon gören rüya sahibinin, kişinin hayata bakış açısının değişeceğine ve yeni bir hayata adım atacağına, geçmişteki hatalarını gözden geçirip daha dikkatli davranması gerektiğine işaret etmektedir. Hayat tarzının değişmesi ile iş hayatında mevki sahibi olacağına bunun ile birlikte maddi refahının düşündüğünden çok daha iyi bir konuma geleceğine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Kadife Elbise Giymek

Rüyasında kadife bir elbise giydiğini gören rüya sahibinin, hayatında sıkıntılı dönemlerin başlayacağına, hiç beklenmedik ve haketmediği davranışlar İle karşılaşacağına, yaşadığı bu süreçte çok sabırlı olması gerektiğine ve sonunda istediklerine kavuşacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin, şanslı günlere yaklaştığına yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir