Rüyada Kablo Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kablo Görmek

Okunma Sayısı: 197

Rüyada Kablo Görmek

Rüyasında kablo gören rüya sahibinin, risk taşıyan bir işe gireceğine ama üstesinden gelirse çok büyük kazanç sağlayacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin endişeye kapılacağına ve gözyaşı dökeceğine, dünyevi işlerden kopacağına ve ahir zamana yoğunlaşacağına, ilim irfanla uğraşacağına, hatalardan uzak duracağına delalet eder.

Rüyada Kablo Kesmek

Rüyasında kablo kestiğini gören rüya sahibinin, tanışacağı hoş bir kadın olacağına işaret etmektedir. Kişinin içten gelen sıkıntılarından kurtulacağına, aileden birisin ölümüne yorulur. Aynı zamanda kişinin güçlü ve kudretli bir düşmanını alt edeceğine, başarılarının artacağına delalet eder.

Rüyada Kablo Döşemek

Rüyasında kablo döşediğini gören rüya sahibinin, aklında hala geçmişte yaşanan kötü olayların kaldığına ve bunların üzüntüsünü ya da pişmanlığını yaşamaya devam edeceğine, bekar bir kimse için iş kapılarının açılacağına evli bir kimse için ise çocuğunun kıskanç, hayırsız ve dedikoducu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kablo Bağlamak

Rüyasında kablo bağladığını gören rüya sahibinin, insanlar tarafından kıskanılacak bir hayata sahip olduğuna, tuttuğu her işi koparan zeki birisi olduğuna işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.