Rüyada Kabir Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kabir Görmek

Okunma Sayısı: 150

Rüyada Kabir Görmek

Rüyasında kabir gören rüya sahibinin, kişinin ev ya da araba yatırımı yapacak maddi güce sahip olacağına, dünya işlerine çok yoğunlaşacağına, hak yolundan ayrılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kabir Ziyareti Yapmak

Rüyasında kabir ziyareti yaptığını gören rüya sahibinin, hayırlı bir eşe ve hayırlı bir evladı olacağına yorulur. Kişinin küs olduğu dostu ile barışacağına ve huzurunu tekrardan kazanacağına işaret etmektedir. Kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, muradına ereceğine yorulan bu rüya kişi için çok hayırlıdır.

Rüyada Canlıyken Kabire Girmek

Rüyasında canlıyken kabire girdiğini gören rüya sahibinin, özgürlüğünün elinden alınacağına, zorluklarla karşılaşacağına ve sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada Kendini Kabirden Çıkarken Görmek

Rüyasında kendini kabirden çıkarken gören rüya sahibinin, dertlerinden kurtulacağına, korkularını yeneceğine ve huzura ereceğine alamet eder.

Rüyada Zorla Kabire Sokulduğunu Görmek

Rüyasında kişinin zorla kabire sokulduğunu görmesi, beklenmeyen bir kişi tarafından kötülük göreceğine ve insanlara olan güvenini kaybedeceğine delalet eder. Rüyada kabre gömüldüğünü görmek ise nedenini bilinmeyen bir durum yüzünden sıkıntıya düşüleceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar