Rüyada Kabin Görme | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kabin Görme

Okunma Sayısı: 149

Rüyada Kabin Görme

Bu kişinin hak yolunda yapılacak güzel işler için malından ve parasından bolca verdiği şeklinde kabul edilir. Rüyada kabin gören rüya sahibinin, eli ve gönlü bol, cömert, yiğit, alçak gönüllü, fedakar ve paylaşımcı bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Kabine Girmek

Rüyada kabine girdiğini gören kişinin görevini ya da üzerine vazife saydığı her şeyi en iyi şekilde yapmayı başardığına alamet eder. İzzete ve ikrama önem vermeye, misafirleri kusursuz ve eksiksiz ağırlamayı prensip olarak kabul etmeye delalet eder. Rüyada birinin kabine girdiğini görmek, eli bol olmaya hem değerden hem maldan yana cömert davranmaya, çok sevilmeye ve çok ziyaret edilen kimse olmaya yorulur.

Rüyada Kabin Yıkılması

Rüyasında kabinin yıkıldığını gören rüya sahibinin, huzursuzluk yaşayacağı olayların arka arkaya geleceğine, zor zamanlar atlatacağına, aile ve iş hayatında huzurun kaçacağına ve entrikalar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin değeri yüksek bir eşyayı kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına da yorulur. Farklı bir yoruma görede kişinin kin beslediği insanlar olduğuna da işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar