Rüyada Kabalık Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kabalık Görmek

Okunma Sayısı: 183

Rüyada Kaba/Kabalık Görmek

Rüyasında kabalık gören rüya sahibinin, gerçeğin tam tersine çok kibar bir kişi ile evlilik yapacağı anlamına gelmektedir. Kişinin yıllardır olmayan huzuruna bu evlilik ile kavuşacağına işaret etmektedir. Kişinin üstesinden geleceği zor bir işe başlayacağına, başarı merdivenlerini hayatının her anında kolaylık ile çıkacağını göstermektedir.

Rüyada Kaba Birisi İle Tanışmak

Rüyasında kaba birisi ile tanıştığını gören kişinin, kötü sözlere maruz kalacağına, toplum içerisinde haksız yere suçlanıp dışalanacağına, kötü düşüncelere sahip kişiler ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin ticarette başarısının artacağına ve mal mülk sahibi olacağına, farkında olmadan yaptığı hataları telafi edebileceğine, etrafındaki insanlara iyilik yaparak mükafatını alacağına delalet eder.

Rüyada Kaba Konuşmak

Rüyasında kaba konuştuğunu gören sahibinin, yıllardır görmediği bir kişi ile yapacağı hoş sohbete yorulur. Kişinin yalnız başına kalmaktan keyif duyduğuna ve tek başına tatile çıkmayı planladığına, boşa geçen zamanlarının pişmanlığını yaşayıp artık daha çok dikkat edeceğine, endişelerinden kurtulacağına ve iç sıkıntılarının yok olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.