Rüyada Kabahat Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kabahat Görmek

Okunma Sayısı: 142

Rüyada Kabahat Görmek

Rüyasında kabahat gören rüya sahibinin, kusurlar işlediğini ve bu kusurlarını kabul etmeyip insanları zor duruma soktuğuna, kişinin aynı zamanda geleceği için iyi şeyler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kabahat İşlemek

Rüyasında kabahat işlediğini gören rüya sahibinin, etrafındaki insanların zayıf taraflarını kullanarak onlardan istifade edeceği anlamını taşımaktadır. Kişinin üzerine yüklenmeye çalışılan bir olay olduğuna ve kişinin bunu kabul etmeyeceğine, zor günler yaşayacağına ama rahat bir hayata uzun yıllar sonra kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kabahat İşleyen Çocuk Görmek

Rüyasında kabahat işleyen bir çocuk gören rüya sahibinin, nazik, sakin, efendi bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşayacağına işaret etmektedir. Sıkıntı ve dertlere de yorulan bu rüya kişinin bir olaydan dolayı başının ağrıyacağına, sağlık sorunları yaşayacağına, kuruntulu bir yapıya sahip olunduğuna, kendi kendisine sıkıntı yaratan bir kişiliğe işaret etmektedir. Rüyasında kendi çocuğunun bir kabahat işlediğini görmek ise, aile arasındaki ilişkilerin kopacağına, üzüntülü ve kederli günlerin kapıyı çalacağına, kişinin psikolojik desteğe ihtiyaç duyacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri