Rüyada Jüri Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Jüri Görmek

Okunma Sayısı: 215

Rüyada Jüri Görmek

Rüyasında jüri gören rüya sahibinin, emin adımlar ile yürüyeceği bir yolunun olduğuna, başarı basamaklarını zorlanmadan çıkacağına, kişinin hayalini kurduğu evliliği rahat bir şekilde yapabilecek maddi ve manevi güce sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Jüri Üyesi Olmak

Rüyasında jüri üyesi olduğunu gören rüya sahibinin, tamamen işi ile alakalı bir durum olduğuna işaret eden hayırlı bir rüyadır. Kişinin iş hayatında başarılar elde edeceğine, aynı zamanda bir ticari atılımlarda bulunup büyük paralar kazanacağına, yakınlarda işinde büyük bir kariyer yapacağına, iş hayatının çok yoğunlaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Jüri Karşısına Çıkmak

Rüyasında jüri karşısına çıktığını gören rüya sahibinin, yakın zamanda bir yükselişinin olduğuna, bazı konularda yaşayacağı anlaşmazlıkların kalp kırıcı olacağına, kişinin mutluluğuna mutluluk katacak bir çocuk sahibi olacağına, kişinin ailesinden bir kişinin hasta olacağına ve duyulacak üzüntünün rüya sahibinin psikolojik çöküntüye uğratacağına işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de kişinin eğitim ve iş hayatında başarısızlıklar ile karşı karşıya kalıp çaresizleşeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.