Rüyada Jokey Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Jokey Görmek

Okunma Sayısı: 200

Rüyada Jokey Görmek

Rüyasında jokey gören rüya sahibinin, işlerinde büyük bir gelişme olacağına, mutluluğunun artacağına, huzura kavuşacağına, kişinin komşuluk ilişkilerinin kuvvetleneceğine, kişinin yanında olan iyi huylu insanlara delalet eder.

Rüyada Jokey Olmak

Rüyasında jokey olduğunu gören rüya sahibinin, etrafında huzursuzluk yaratan insanların bulunduğuna ve bu kişilerin pişman olacağına, kişinin bir servet sahibi olacağına, duyacağı kötü sözleri önemsemeyip yoluna bakacağına işaret etmektedir.

Rüyada Eski Jokey Görmek

Rüyasında eski jokey gören rüya sahibinin, dostlarından alacağı yaralara, eline geçecek yüklü bir miktardaki paraya, isteklerinin ve beklentilerinin gerçekleşeceğine, kişinin küs olduğu ve uzun zamandır haber alamadığı bir akrabası ile barışıp mutlu olacağına, kişinin dolduruşa gelip kavga etmemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada At Üstündeki Jokeyin Düşmesi

Rüyasında at üzerindeki jokeyin düştüğünü gören rüya sahibinin, muradına ereceğine, bol kısmetlerinin olacağına, hayatının fevkalede duruma geleceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de bir sırrın afişe edilmesi durumun olacağına ve sıkıntıya düşeceğine, özellikle mahcubiyet yaşayacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.