Rüyada Jilet Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Jilet Görmek

Okunma Sayısı: 150

Rüyada Jilet Görmek

Rüyasında jilet gören rüya sahibinin, belirsizlik içinde olan işlerinin yakın bir zaman içerisinde neticeye kavuşacağına, işlerinin kolaylaşacağına, rahat geçecek bir iş hayatına delalet eder.

Rüyada Jilet İle Kavga Etmek

Rüyasında jilet ile kavga ettiğini gören rüya sahibinin, kişinin gerçek hayatta kavga ve gürültüden uzak olduğuna, kişinin sakin bir yapısı olduğuna, uğraştığı bütün işlerde kolaylık göreceğine, aile arasında konuşulacak bir konuda fikirlerine ihtiyaç duyulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Jilet İle Yaralanmak

Rüyasında jilet ile yaralandığını gören rüya sahibinin, yakın bir dostu ile yaşayacağı huzurluğa, kişinin maddi ve manevi değeri yüksek olan bir eşyanın kaybolmasından dolayı üzüntü yaşayacağına, kötü günleri geride bırakacağına, bekar bir kimse için huzursuz bir evlilik yapacağına, evli bir kimse için ise boşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Jilet Kesilmesi Görmek

Rüyasında jilet kesilmesi gören rüya sahibinin, ümitsizlik ve başarısızlığına yorulur. Kişinin sevdiği birisi tarafından terk edileceğine, ailesinden eğitim veya iş hayatı sebebi ile uzaklaşacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar