Rüyada İzin Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İzin Görmek

Okunma Sayısı: 203

Rüyada İzin Görmek

Rüyada izin görülmesi görülüş şekline göre çeşitli anlamlara yorumlana bileceği gibi genel anlamda rahatlığa ulaşılacağı anlamı taşımaktadır.

Rüyada İşinden İzin Aldığını Görmek

Rüyada işinden izin aldığını gören kimsenin sıkıntılarından kurtulacağını mutlu ve huzurlu günlerin onu beklediğine işaret edilir. Bunun dışında rüyada işinden izin aldığını gören kimse için beklediği bir haberi olumlu bir şekilde alacağı anlamı da taşımaktadır.

Rüyada İşinden İzin Alamadığını Görmek

Rüyada işinde izin alamadığını gören kimse ise izin almanın aksine sıkıntılı günler yaşayacağına bekledikleri haberleri olumsuz yönde olacağı anlamlarına gelmektedir.

Rüyada İzinin İptal Olduğunu Görmek

Rüyada İzinin İptal olduğunu gören kişi için iyi yönde giden işlerinin bir anda bozulacağına, sıkıntılı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İzinliyken Tatile Çıkmak

Rüyada İzinliyken tatile çıktığını gören kişi için bu çok hayra yorumlanır. Bu kişiye yaşantısında her şeyin düzenli bir şekilde gelişeceği anlamına gelmektedir. Özellikle aile hayatında çok sevinçli gelişmeler yaşayacağı anlamı taşımakta ve kişi bekar ise evlilik şeklinde rivayet edilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.