Rüyada İz Sürmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İz Sürmek

Okunma Sayısı: 175

Rüyada İz Sürmek

Rüyasında iz sürdüğünü gören kişi eğer gördüğü kişiyi tanıyorsa, gördüğü kişinin bir sırrına vakıf olacağı veya bir sırrını öğreneceği anlamına gelmektedir. Eğer izini sürdüğü kişiyi tanımıyor ise bu rüyayı gören kişi için yeni bir yolculuğa işaret olunur.

Rüyada Birisinin İz Sürdüğünü Görmek

Rüyada başka birisinin iz sürdüğünü gören kimse eğer izi sürülen, takip edilen kendisi ise bir sırrının açığa çıkacağına veya bir sırrını paylaşacağına işaret edilir. Ancak bu sır paylaşımı bahsi geçen sırrın herkese yayılacağı ve sır olarak kalmayacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyayı gören birisinin başkasının izini sürdüğünü görüyor ise etrafındaki insanların bazılarının tehlikeli, kötü niyetli olduğuna, bazılarının ise tehlikede olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Bir Avın İzini Sürmek

Rüyada bir avın izini sürmek bereketli kazanç için yeni bir yola yeni bir işe girileceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında izini sürdüğü avı avlayan kişi işinde başarılı olacağına işaret edilirken, avı elinden kaçıran kişi için ise başarısızlık şeklinde delalet edilir.

Rüyada İz Süren Bir Hayvan Görmek

Rüyasında bir hayvanın iz sürdüğünü gören kişi için yanlış yollara sapılacağı, kişinin yanlış işler içerisinde bulunduğu ve başının belaya gireceği şeklinde işaret edilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri