Rüyada İyilik Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İyilik Görmek

Okunma Sayısı: 167

Rüyada İyilik Görmek

Rüyasında iyilik gören rüya sahibinin, zaferler kazanacağına işaret etmektedir. Kişinin düşmanına iyilik yaptığını görmesi, kolaylıkla atlatacağı mahkeme sürecine, hak yolunda ilerleyen birisi olduğuna, yardımsever bir kişilik olduğuna, ailesinden gelecek bir maddi yardıma işaret etmektedir.

Rüyada İyilik Yapılması Karşısında Kötülük Görmek

Rüyasında kişinin iyilik yapması karşılığında kötülük ile karşılaştığını gören rüya sahibinin, nankör kişiler ile iletişim kurduğuna ve başına bela açılacağına işaret etmektedir. Kişinin zor günleri geride bırakıp, rahat bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bir Yaşlıya İyilik Yapmak

Rüyasında bir yaşlı kişiye iyilik yaptığını gören rüya sahibinin, hayır işlerinde öncülük edeceğine, önündeki bütün engellerin kalkacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, bekar ise evleneceğine, evli ise hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Anne-Babaya İyilik Yapmak

Rüyasında annesine veya babasına iyilik yaptığını gören rüya sahibinin, sevineceği büyük haberler geleceğine, bir servete sahip olacağına, kişinin kendisine olan güveninin artacağına, büyük başarılar elde edeceğine ve kişiyi mutlu edecek bir hediye alacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar