Rüyada İtiraf Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İtiraf Görmek

Okunma Sayısı: 160

Rüyada İtiraf Görmek

Rüyasında itiraf gören rüya sahibinin sırlar ile dolu bir hayat yaşadığına ve artık kişiye ağır geldiğine, güvendiği birilerini bulup anlatması gerektiğine işaret etmektedir. Kişinin içinde tuttuğu olayların psikolojik çöküntü yaratacağına işaret eden bu rüya kişinin ruhen rahatlamak için bir çare bulması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada İtiraf Etmek

Rüyasında birisine itiraflar ettiğini gören rüya sahibinin, avukatlık bir durumu olacağına ve kişinin haklı çıkacağına dair sonuçlanacağına, zor süreçleri geride bırakacağına ve maddi kazançlar sağlayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin dürüst yapısından kaynaklı olarak iş ve sosyal hayatında herkes tarafından sevilip sayıldığını da gösteren bu rüya kişi için çok iyidir. Farklı bir yoruma göre de kişinin manevi değeri yüksek bir eşyayı kaybedeceğine ve çok üzüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada İtiraf Almak

Rüyasında itiraf aldığını gören rüya sahibinin, yardımsever, cömert bir kişi olduğuna delalet eder. Kişinin ailesi ile yaşayacağı anlaşmazlıkların, tartışmaların son bulacağına da yorulan bu rüya kişinin fevri davranmaması gerektiğine işaretin etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar