Rüyada İsyan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İsyan Görmek

Okunma Sayısı: 216

Rüyada İsyan Görmek

Rüyasında isyan gören rüya sahibinin, etrafında huzur kaçıran insanlar olduğuna, kişinin mutluluğunu kıskanıp engellemeye çalışan insanların farkına varıp yara almamaya çalışmasına, atlatacağı zor günlerin son olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada İsyan Çıktığını Görmek

Rüyasında isyan çıktığını gören rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Kişinin bir suç işleyeceğine ya da yakınlarından birinin işleyeceği suça ortaklık edeceğine, başının belaya gireceğine işaret etmektedir. Kişinin sakinliğini ve sabrını kontrol altına alması gerektiğine aksi halde büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada İsyan Etmek

Rüyasında isyan ettiğini gören rüya sahibinin, güzel bir yemek teklifi alacağına, gönül ilişkisine başlayacağına, hayatının rengarenk olacağına, kazancının artacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin maddi sıkıntılarının artıp bir çıkmaza sürükleneceğine, ailesinden destek bekleyeceği yönündedir.

Rüyada İsyan Bastırmak

Rüyasında isyan bastırdığını gören rüya sahibinin, hak yolundan ayrıldığına, günahlar işlediğine ve kötü işler peşinde koştuğuna delalet eder. Kişinin tövbe etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı niteliğinde bir rüyadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.