Rüyada İstifra Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada istifra ettiğini gören, tövbe eder, Allah’a döner. Yahut hakkı sahibine verir. Eğer zorlukla kusarsa, azaba duçar olur. Bu rüyayı gören hasta ise vefat eder. Bir gebe kadın görmüş olursa, çocuğunu düşürür.

Bakınız; Başkasının Kustuğunu Görmek

Rüyasında istifra ile çıkarmış olduğu şeyi yediğini gören kişi, sözünden döner, bağışladığını geri alır. Bir rivayete göre, bu rüya cimriliktir. Kusmak istediği halde kusamadığını gören kimseye tövbe etmek güç gelir. Eğer tövbe etse, yine günah işler. Kusmuğun boğazına kadar gelip tekrar döndüğünü görmek de aynı şekilde tabir olunur. 

Rüyasında kusmak istediği halde ağzından bir şey çıkmadığını yahut ağzından iğrendiği bir şey çıktığını görmek, hastalığa; kusma esnasında ağzından balgam çıktığını görmek, kısa zamanda hastalıktan kurtulmaya; midedeki şeylerin hepsini kustuğunu görmek, helak olmaya delalet eder. 

Hz. Cafer Sadık’a göre; rüyada kustuğunu görmek altı şekille tabir olunur: Tövbe, nedamet, mazarrat, gamdan halas, emaneti iade, müşkül işleri halletmek. 

Rüyada oruçlu olduğu halde istifra ettiğini gören, borcunu verir. Oruçlu olduğu halde kay edecek iken kendisini tutup kusmadığını gören, Kur’an’ı tefsire veya okumaya muvaffak olur, eğer buna ehil değilse, hayırlı söz söyler. Süt kustuğunu gören, İslam’dan mürtet olur. 

Rüyada koyu bir yiyecek kustuğunu görmek, görenin bir şeyi kaybolur. Kırmızı renkli bir şey kustuğunu gören kötülüklerden tövbe eder ve sakınır. Eğer esasen tövbekar ve salih adamlardan ise; tövbesinde ve salahında sebat ve devam eyler. Kay ederek çıkardığı şeylerin çok ve güzel bir renk ile mülevven olduğunu görenin güzel yüzlü ve iyi huylu çocuğu dünyaya gelir.

İstifra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi