Rüyada İşgal Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İşgal Görmek

Okunma Sayısı: 192

Rüyada İşgal Görmek

Rüyasında işgal gören rüya sahibine açılacak hayır kapılarının gösteren bir rüyadır. Kişinin dualarının kabul olacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine, hayallerine kavuşacağına, güzel günler göreceğine, ailesi ile huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada İşgalden Kaçmak

Rüyasında işgalden kaçtığını gören rüya sahibinin, kişiler tarafından hep susturulduğuna, önemsemediğine ve bunlardan dolayı özgüvenini kaybedeceğine işaret etmektedir. Kişinin yalnız kalacağına, insanlara güvenemeyecek seviyeye geleceğine ve tek başına huzursuz bir hayat yaşayacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin mutluluğunun artacağına dair yorumlarda bulunmaktadır. Kişinin kusurlarının başkaları tarafından aşağılandığına ve üzülmesine, bu üzüntünün geçeceğine ve mutlu günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada İşgalden Korkmak

Rüyasında işgalden korktuğunu gören rüya sahibinin, içinden gelen sesi dinlemesi ve o seslere göre kendine bir yol çizmesi gerektiğine işaret etmektedir. Kişinin hayalperest bir yapısının olduğuna, bedenen çok yorulacağı bir işe gireceğine ama mutluluğu hep avuçlarında tutacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin korkularının olduğuna ve korkularından yakın zamanda kurtulacağına, feraha ereceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.