Rüyada İş (Meslek) Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada kişinin kendi iş ve mesleğini görmek, kazancından hayır göreceğine ve kimseye muhtaç olmadan bir yaşam süreceğine delalet eder.

Kişi rüyasında yeni bir işe girerse kısmeti açılır. Kişi için güzel bir devre başlar.

Hayırlı Bir İş Yaptığını Görmek

Rüyada hayırlı bir iş yaptığını görmek, rüyayı gören kişi bekar birisiyle yakın zaman içerisinde evlenip çocuklarının olacağına işaret eder. Eğer evli ise mal/mülk elde edeceğine ve işinde terfi alacağına delalet eder.

Bir İşten Çıkarıldığını Görmek

Rüyada işten çıkarılmak, bir işten yahut vazifeden çıkarılmak yahut alınmak, o iş ve vazifeyi elde edeceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: İşten çıkarılmak, bir meslekten bir mesleğe, bir işten diğer bir işe geçmeye işarettir.

İşini ve Mesleğini Düşündüğünü Görmek

Rüyada iş düşünmek iş ve mesleğini düşünmek olgun ve yüksek mertebeli bir insana delalet eder.

Rüyada Kendisini Bir İş Yerinde Çalışıyor Görmek

Rüyada kendisini bir iş yerinde çalışıyor görmek, maddi sıkıntıya düşüleceğine yorumlanır.

Rüyada herhangi bir işte oldugunu görmek, işsizlikle yorumlanır. Bir fabrikada bir tezgah başında çalışırken sağlıklı ve düzenli iş yaparken, birden bire makinesinin durduğunu görmek, bulunduğu işinden çıkarılacağına; memursa vazifesinden ayrılacağına delildir.

Rüyada bir memurun işinin başında çalıştığını görmek, ömrünün uzunluğuna işarettir. Çalıştığı bir işi tamamlayamadığını görmek, ümit ettiği bir şeyin yerine gelmeyeceğine ve ümidinin boşa çıkacağına işarettir. Çalıştığı işten çıkarıldığını görmek, hayırlı değildir. 

Rüyada iş görmek, karı koca arasındaki nikaha delalet eder. Bir kimsenin işten çıkarılması evliliğinin bozulmasına işarettir. Rüyada yeni bir işe girmek, yeni bir yuva ile yorumlanır. Eğer girdiği iş, masa başında yazı yazmaktan ibaret ise, o evlilik mutlulukla devam edecektir. 

Rüyada vücudu ile çalıştığını ve bir makine veya bir motoru idare ettiğini görmek, ailenin geçimini zorlukla sağlayacak demektir. Rüyada işinden çıkarıldığını görmek, verdiği bir sözü yerine getirmediğine işarettir. Bir kimsenin rüyasında çalıştığı işinden çıkarıldığını görmesi, hayatta yeni bir işe veya rüyasında gördüğü aynı işe alınacağına delalet eder. Yerine bir başkası alındığı için işinden ayrılması gerektiğini rüyada gören kimse, işinde devamlı çalışır, bu rüya, amirlerinin kendisinden memnun olduklarına yorumlanır.

  • Ayrıca bkz: Rüyada İş / Meslek / Uğraş Görmek, İş , Meslek

Rüyada İş (Meslek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi