Rüyada İntikam Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İntikam Görmek

Okunma Sayısı: 221

Rüyada İntikam Görmek

Rüyasında intikam gören rüya sahibinin, yakınlarından birisinin öleceğine işaret etmektedir. Bu ölümüm kişiyi çok üzeceğine ve bir süre kendini toplayamayacağına, zor süreçler atlatacağına, yorulacağı iş hayatında sıkıntılı günler beklediği anlamına gelmektedir.

Rüyada İntikam Almak

Rüyasında intikam aldığını gören rüya sahibinin, iftiraya uğrayacağına ve gözyaşı dökeceğine, kişinin duyacağı kötü sözlerin olduğuna ve üzüntülü günler yaşayacağına, etrafındaki insanlara dikkat etmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada İntikam Yemini Etmek

Rüyasında intikam yemini ettiğini gören rüya sahibinin, iş hayatında yaşadığı yoğunluk nedeni ile artık dinlenmesi gerektiğine işaret etmektedir. Aynı zamanda zor günlerin yavaş yavaş geride kaldığına ve huzurlu günlerin yaklaştığına yorulur.

Rüyada İntikam Almak İçin Birisini Öldürmek

Rüyasında intikam almak için birisini öldürdüğünü gören rüya sahibinin, hayatının uzun olmasına, sermaye artırımına veya hayırsız olacak bir evlada işaret etmektedir. Aynı zamanda bir kişiyi suçu olmadığı halde haksızlığı uğratacağına ve sıkıntılı günler yaşamaya başlayacağına delalet eder. Kişi için dikkat edilmesi gereken bir rüyadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.