Rüyada İntihar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İntihar Görmek

Okunma Sayısı: 173

Rüyada İntihar Görmek

Rüyasında intihar gören rüya sahibinin, üzerinde bir şanssızlık olacağına, gelecek uğursuzlukların baş ağrıtacağına yorulur. Kişinin ailesinden bir eşya emanet alacağına ve o emaneti kaybedip mahçup olacağına da işaret etmektedir.

Rüyada İntihar Etmek

Rüyasında intihar ettiğini gören rüya sahibinin, başkalarının başarısızlığını fırsat bilip kendi çıkarlarına kullanacağına, arkasından dedikodu yapan insanların pişmanlığını göreceğine, mutluluğu yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Birisini İntihardan Kurtarmak

Rüyasında intihar eden birisini kurtardığını gören rüya sahibinin, kötü günleri geride bırakıp, yardımsever kişiliği sayesinde önünde engel kalmayacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin alacağı haberlerin üzüntü vereceğine yorulur. Farklı bir yoruma görede kişinin kısmetinin açılacağına ve işlerin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada İntiharı Düşünmek

Rüyasında intihar etmeyi düşünen rüya sahibinin, kişinin hedeflerine ve hayallerine kavuşacağına, emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacağına, endişelerinden ve kuruntularından kurtulacağına, rahata ereceğine işaret etmektedir. Kişinin bir evlilik planının olduğuna ve bu süreçte gelecek maddi desteğinin zorluk çekmeyeceğine, mutlu bir yuva kuracağı anlamına da gelmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri