Rüyada İnşaat Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İnşaat Görmek

Okunma Sayısı: 231

Rüyada İnşaat Görmek

Rüyasında inşaat gören rüya sahibinin, uzun süredir beklenilen haberin daha gelmesine vakit olduğuna, işlerini yoluna koymasına engel çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada İnşaatta Çalışmak

Rüyasında inşaatta çalıştığını gören rüya sahibinin, ufak ufak birikimler yapacağına ve bu birikimleri bir hayır kurumuna bağışlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada İnşaat Halinde Ev Görmek

Rüyasında daha inşaatı bitmemiş bir ev gören rüya sahibinin, servet sahibi olacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına, huzuru yakalayacağına işaret etmektedir. Kişinin inşaatı bitmemiş evde oturduğunu görmesi, zor zamanlar atlatacağına, bir miktar para kaybı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada İnşaat Malzemesi Satmak

Rüyasında kişinin inşaat malzemesi sattığını gören rüya sahibinin, ticaretle uğraşacağına, mal mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada İnşaat Çukuru Görmek

Rüyasında inşaat çukuru gören rüya sahibinin, iş hayatında iyi bir mevkiye sahip olacağına, iyi yetkili bir makama geleceğine, her ortamda itibarının, gücünün ve kazancının artacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda dostlar ve çevresindekilerin nankörlüğüne uğrayacağı anlamınada gelmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.