Rüyada İlan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İlan Görmek

Okunma Sayısı: 247

Rüyada İlan Görmek

Rüyasında ilan gören rüya sahibinin, kişinin herkesten sakladığı sırlarının ortaya çıkacağına ve çok mahçup olacağı anlamına gelmektedir. Kişinin gördüğü ilan zor zamanların habercisidir.

Rüyada İş İlanı Görmek

Rüyasında iş ilanı gören rüya sahibinin, eğitim hayatında ve iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir. Kişinin iş ilanından iş bulması, kısmetlerinin olduğuna, gelecek haberler ile mutlu olacağına, tatile gideceğine, sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada İlan Panosu Görmek

Rüyasında ilan panosu gören rüya sahibinin, kişinin akademik kadroya gireceğine, kazancının büyük olacağına, mal mülk sahibi olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin rüyasında gördüğü ilan panosu yakın zamanda mutlu bir evlilik yapacağına da yorulur.

Rüyada Savaş İlan Edilmesi

Rüyasında savaş ilan edildiğini gören rüya sahibini, harcadığı çabalar sonunda zafer elde etmesine, ailesinden beklediği haberlerin gelmesi ile birlikte bolluk bereket içersinde bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin deniz kenarı küçük bir yere yerleşme imkanının olacağına da yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.