Rüyada İlaç Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İlaç Görmek

Okunma Sayısı: 218

Rüyada İlaç Görmek

Rüyasında ilaç gören rüya sahibinin, sağlık sorunları yaşamayacağına, beden ve ruh sağlığının çok iyi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada İlaç İçmek

Rüyasında ilaç içtiğini gören rüya sahibinin, yakın zamanda iftiraya uğrayacağına, üzüntülü ve kederli günler göreceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin aile içerinde bulaşıcı bir hastalığının da olacağını gösteren bu rüya kişinin ailesindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğini de göstermektedir.

Rüyada Acı ve Kokan İlaç Görmek

Rüyasında tadı acı olan ve kokan ilaç gören rüya sahibinin, önemsiz bir rahatsızlık geçireceğini ama çabucak atlatacağına işaret etmektedir. Kişinin yakın çevresinde üzüleceği olayların da yaşanacağına, zor zamanlar atlatılacağına yorulur.

Rüyada Böcek İlacı Görmek

Rüyasında böcek ilacı gören rüya sahibinin, temizliğine dikkat etmediğine, evine gelen insanların memnun kalmadığına, huzurunun kaçacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda dayanılması güç olacak bir baş ağrısı yaşayıp, dinlenmesi gerektiğine de yorulur.

Rüyada Fare İlacı Yemek

Rüyasında fare ilacı yediğini gören rüya sahibinin, birisi tarafından dolandırılıp, zor zamanlar atlatacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri