Rüyada İkramiye Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İkramiye Görmek

Okunma Sayısı: 250

Rüyada İkramiye Görmek

Rüyasında ikramiye gören rüya sahibinin, kazancının çok olacağına ama gereksiz harcamalar yaparak maddi sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.Aynı zamanda kişinin çalıştığı işten daha iyi olan bir iş teklifi alacağını da göstermektedir.

Rüya İkramiye Bileti Görmek

Rüyada İkramiye Bileti gören rüya sahibinin, beklediği haberlerin yakın zamanda geleceğine, büyük işlere gireceğine, bedenen ve ruhen çok yorulacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin aile içerisinde yaşadığı huzursuzlukların biteceğine işaret etmektedir. Rüyada ikramiye bileti sattığını gören rüya sahibinin, haram yollardan para kazanacağına ve hayrını görmeyeceğini de göstermektedir.

Rüyada İkramiye Almak

Rüyasında ikramiye aldığını gören rüya sahibinin, eline geçen parayı bir yatırım yaparak geleceğini kurtaracağına, mutlu ve huzurlu bir yuva kuracağına, uzun bir yolculuk yapmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ailesine İkramiye Çıkması

Rüyasında ailesinden birisine ikramiye çıktığını gören rüya sahibinin, süprizler ile dolu bir hayat yaşayacağına, keyifli günlerinin bitmeyeceğine, yakınlarından bir kişinin bebek sahibi olacağına işaret etmektedir. Kişi için hayırlı bir rüyadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.