Rüyada İhtiyar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İhtiyar Görmek

Okunma Sayısı: 161

Rüyada İhtiyar Görmek

Rüyasında ihtiyar gören rüya sahibinin, kurduğu gönül ilişkisinin mutlu bir evlilik ile sonuçlandırılacağına işaret etmektedir. Kişi eğer erkek ise bol kazancının olacağına, kadın ise aile huzurunun artacağına yorulur.

Rüyasında İhtiyar Birisinin Öldüğünü Görmek

Rüyasında ihtiyar birisini öldüğünü gören rüya sahibinin, ömrünün uzun olacağına, mutlu bir hayat yaşayacağına, çoluk çocuk sahibi olacağına, sıkıntılı günlerini tamamen geride bırakacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin almaya çalıştığı arabanın ya da evin yakın zamanda imkanını yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kendisini İhtiyar Görmek

Rüyasında kendini ihtiyar görmek, önemli bir sağlık sorunu ile karşılaşacağına ve zor zamanlar atlatacağına işaret etmektedir. Kişinin çok dikkat etmesi gereken bir döneme gireceğine, huzursuzluk yaşamamak için çok çabalayacağına da yorulur.

Rüyada Küçük Çocuğunu İhtiyar Görmek

Rüyasında daha küçük olan bir çocuğunu ihtiyar olduğunu gören rüya sahibinin, çocuğunun önemli sağlık sorunu olduğuna ama daha fark etmediğine yakın zamanda doktora götürmesi gerektiğine işaret etmektedir. Aynı zamanda engelli bir bebek dünyaya getirmeye de yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar