Rüyada İhanet Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İhanet Görmek

Okunma Sayısı: 150

Rüyada İhanet Görmek

Rüyasında ihanet gören rüya sahibinin, arkadaşlarına, çevresine ve topluma karşı daha duyarlı olması gerektiği yönünde uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada ihanet Etmek

Rüyasında ihanet ettiğini gören rüya sahibi, yaptığı yanlış işlerin sonucunda ailesi tarafından aşağılanacağına, kendini değersiz hissedeceğine ve kötü günler yaşamaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada İhanete Uğramak

Rüyasında ihanete uğradığını gören rüya sahibinin, etrafında kişiyi çekemeyen insanlar olduğuna, kıskanılacak bir hayat sürdüğü için nazarlara geldiğine ve yakın zamanda saplık problemi yaşayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin düşmanlarını alt edeceği anlamına da gelen bu rüya kişinin çevresindekilere dikkat etmesi gerektiğine gelmektedir.

Rüyada İhanete Uğrayan Birisini Görmek

Rüyasında ihanete uğrayan birisini gören rüya sahibinin, ailesinden birisinin maddi ve manevi sıkıntıda olduğunu ve yardım etmesi gerektiğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin iş hayatında çalkantılı bir dönem geçireceğine, sakin olup mantıklı kararlar verdiği sürüce zarar görmeyeceği anlamına gelmektedir. Kişinin yakınlarından birisinin de önemli bir hastalığa yakalanacağına da işaret eden bu rüya yakınlarındakileri ziyaret etmesi gerektiği anlamını da taşımaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri