Rüyada İçki Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İçki Görmek

Okunma Sayısı: 150

Rüyada İçki Görmek

Rüyasında içki gören rüya sahibinin, haram mallara el uzattığına, hem maddi hem manevi sıkıntı çekip, huzurunun kaçacağına işaret etmektedir. Kişinin etrafındaki karakteri düzgün olmayan kişiler ile ettiği muhabbetten büyük zararlar göreceğine evli ise eşinden ayrılacağına, iş yerinden kovulacağına işaret etmekte olan bu rüya kişi için hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada İçki Satmak

Rüyasında içki sattığını gören rüya sahibinin, ailesi ve arkadaşları tarafından dışlanıp, yalnız kalacağına, çaresizliğe düşeceğine, kötü olaylar yaşayıp bunalıma gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada İçki İçmek

Rüyasında içki içtiğini gören rüya sahibinin, geçireceği bir kaza olduğuna ve büyük sağlık sorunları ile karşılaşacağına işaret etmekte olan bu rüya kişinin dikkatli olması gerektiğine, mümkün ise bir süre evde kalmadı gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada İçki Çalmak

Rüyasında içki çaldığını gören rüya sahibinin, yalan söylediğine, sakladığı sırlarının ortaya çıkacağına ve yaşayacağı pişmanlıklarının olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin maddi zararlara uğrayıp, değer verdiği insanlar tarafından iftiraya uğrayacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri