Rüyada İcat Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İcat Görmek

Okunma Sayısı: 216

Rüyada İcat Görmek

Rüyasında icat gören rüya sahibinin, elinin haddinden fazla açık olması nedeni ile tasarruf yapamadığına be bundan kaynaklı olarak sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada İcat Yapmak

Rüyasında icat yaptığını gören rüya sahibinin, kazancının iyi olduğu bir işe gireceğine ve geleceği için yatırım yapabilecek bir durumda olacağına işaret etmektedir.

Rüyasında Yeni İcatlar görmek

Rüyasında yeni icatlar ile karşı karşıya kalan rüya sahibi, düzenbazlığa, dalavereye, hileye, kün beslemeye, kötü alışkanlıklara, argo konuşmaya, tehlikeli işlerde bulunmaya yorulur. Yeni icatlar görmek, bir kişi ile artacak muhabbete ve muhabbetten zararlı çıkılacağına, yara alınacağına ve üzüntülü günlerin yaklaştığına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ıstırap ve pişmanlık yaşayacağına ve kendisini düzeltmeye çalışacağına yorulan bu rüya kişi için çok hayırlı değildir.

Rüyada İcadı Beğenmemek

Rüyasında yapılan bir icadı beğenmeyip eleştirdiğini gören rüya sahibinin, çaresizliklerden kurtulmak için yapacağı hamleler olduğuna, yaşam tarzının değişeceğine, vurdumduymaz karakterinden uzaklaşıp daha duyarlı ve insan canlısı olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.