Rüyada İbret Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İbret Görmek

Okunma Sayısı: 152

Rüyada İbret Görmek

Rüyasında ibret gören rüya sahibinin, nankör kişiler ile etrafının çevrili olduğuna, vefasız insanlar için çok emek harcadığına, iç huzurunu kaçıracak olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutluluğuna gölge düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada İbret Almak

Rüyasında ibret alınacak bir durum ile karşılaştığını gören rüya sahibinin, yersiz endişelerinden kurtulacağına, tüm istek ve arzularına kısa bir süre sonra kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, arkadaşlar ile geçirecek hoş bir güne, kişinin sağlık sorunlarının kalmayacağına, ailesine ayıracağı vakitlerinin artacağına delalet eder.

Rüyada İbretlik Olay İle Karşılaşmak

Rüyasında ibretlik bir olay ile karşılaştığını gören rüya sahibinin, cahil bir kişi ile edilecek sohbetin kişiyi yanlış atılımlar yapmaya sürükleyeceğine, bu atılımlardan zarar göreceğine, gittiği yolları değiştirmediği taktirde çok zor günler atlatacağına işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de bu rüya, kişinin yeniliklere ve bilime açık olduğuna, yaşanan olaylara daha temkinli yaklaştığı için sıkıntı çekmeyeceğine, kişinin düşüncelerinin berraklığına da yorulmaktadır. Aynı zamanda kişiye gelecek güzel haberler olduğuna da delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri