Rüyada İbik Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada İbik Görmek

Okunma Sayısı: 197

Rüyada İbik Görmek

Rüyasında ibik gören rüya sahibinin, sağlık sorunları yaşayacağına, hastalığa yakalanacağına işaret etmektedir. Kişinin önemsemediği sağlık problemlerinin kişiye yaşatacağı sıkıntılar olduğu anlamına gelen bu rüya hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada İbikli Horoz Görmek

Rüyasında ibikli horoz gören rüya sahibinin, dostlarından ve yakın akrabalarından gelecek kötü sözler olacağına ve çok üzüleceğine, bu günlerden kurtulmak için kişinin güçlü ve kuvvetli durması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Tavuk İbiklemesi

Rüyasında tavuk ibiklemesi gören rüya sahibinin, bir serüvene atılacağına işaret etmektedir. Kişinin macera dolu bir yapısının olduğuna, adrenalin sevdiğine ve sürekli farklı şeyler denediğine işaret eden bu rüya kişinin huzurunun artacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Kırmızı İbikli Horoz Görmek

Rüyasında kırmızı ibikli horoz gören rüya sahibinin, mücadele etmesi gereken bir yapısı olduğuna, başarıyı her daim ve her alanda yakalacak çalışkanlıkta olan bir kişiye işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de rüya sahibinin ani kararlar aldığına, aldığı ani kararların kişiye üzüntü yaşatacağına, mutsuz bir evlilik yaşatacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.