Rüyada Harem Ağaları Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Seyyid Süleyman, İbn-i Sirin demiştir ki: Hangi cinsten olursa olsun, rüyada harem ağası görmek, kurtuluş ve iyiliktir.

Kirmani’ye göre bu rüya, dinen güzellik ve meleklere işarettir.

Ayrıca bkz: Harem

Rüyada bir harem ağasından haber almak, aynen çıkacağına işaret eder. Harem ağasının evine ve odasına girdiğini görmek, nimet ve güvene işaret eder.

Rüyada harem ağasının üzerinde çirkin veya nefret edilecek bir şey varsa, mahkeme ile ilgili olaylara karışacağınıza işaret eder. Harem ağası tarafından hususi bir muayene davet edilmek, arzu ve isteğe kavuşmaya delalet eder.

Rüyada harem ağasından bir şey almak, malın daha da artmasına, din ve her iki cihanda da kurtuluşa işaret eder. Rüyada tanınmış bir şahsın harem ağası olduğunu görmek; din ve ibadet, ilim ve hikmet, nimet ve mala delalettir.

Kendisini harem ağası olarak görmekte aynı şekilde yorumlanır. Şayet rüya sahibi savaşıyorsa, mahkemesi varsa veya bir düşmanından rahatsız oluyorsa kurtuluşa erer.

Rüyada bir harem ağasını bakımlı bir yerde görmek, o bölgede yaşayanların iyi durumuna delalet eder. Harap ve pis bir mahalde harem ağası görmek, dinen eksiklik, ahlaksızlığa işaret eder. Savaş ya da bir davada mağlup olmaya işaret eder.

Rüyada bir harem ağasıyla ahbap olduğunu gören, ahirette kurtuluş isteyen salih bir kimse ile sohbet eder. Rüyada herhangi bir ırktan harem ağası görmek, genel olarak iyiye işarettir. Her iki cihan içinde hayra delalet eder.

Harem Ağaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi