Rüyada Hafız Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Hafız Görmek

Okunma Sayısı: 235

Rüyada Hafız Görmek

Rüyada hafız görmek gerçek hayatta murada ermeye delalet eder. Rüyada bir hafızı kuran okurken görmek gerçek hayatta oldukça yakın bir zamanda muradına erecek istediği şeyi elde edecektir. Rüyada hafızı camiye giderken gören bir kimsenin gerçek hayatta dualarının kabul olacağına delalet eder.

Rüyada Hafızın Eve Gelip Kuran Okuması Görmek

Rüyada bir hafızı eve çağırıp ona kuran okutup hafızı dinlediğini görmek gerçek hayatta rüya sahibinin dünyalık işlerini hal yoluna koyduğuna ve ahretliğini de göz ardı etmeden gerekliliklerin yaptığına delalet eder. Rüya sahibinin dileklerinin kabul olacağı ve istediğine kavuşacağına delalet eder. Rüyayı gören evli bir hanım ise istediği gibi sağlıklı bir evlada kavuşur.

Rüyada Camide Kuran Okuyan Hafız Görmek

Rüyada bir hafızın camide kuranı kerim okuduğunu görmek ve dinlemek gerçek hayatta keder ve sıkıntılarından kurtulacağına ve feraha kavuşmaya delalet eder. Kuranı ezberlemiş hafız görmek bütün günahlarının af olmasına delalettir. Rüyada kuranı ezberleyip hafız olduğunu görmek gerçek hayatta tövbe edip iman yolunu bulmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.