Rüyada Hadım Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Hadım Görmek

Okunma Sayısı: 196

Rüyada Hadım Görmek

Rüyada hadım edilmek; müjdeye, günahları terk etmeye, nefsin olumsuz telkinlerine itibar etmemeye delalet eder. Kişi kendisini hadım görürse, çaresiz kalacağına delalet eder. O kısmetini başkası ya da düşmanının kapacağına delalet eder.

Rüyada Hadım Edilmek Görmek

Rüyada hadım görmek iyi değildir. Rüyada hadım edildiğini görmek, malının bir kısmının elinden çıkacağına delalettir. Bir başkasının hadim edildiğini görmek ile gerçek hayatta görülen kişi ile aranızın bozulacağına delalet eder.

Rüyada Başkasını Hadım Edilmiş Görmek

Rüyada başkasının hadım edilmiş olduğunu görmek o kişinin kötü niyetli olmasına, rüyada kendisinin hadım edilmiş olduğunu görmek, ani bir karar alarak dünya işlerinden el çekip kendinizi dininize vakfederek ibadete koyulacaksınız delalet eder.

Rüyada Hadım Ağası Görmek

Rüyada başka birisinin hadım edildiğini veya bir hadım ağası görmek, evli iseniz eşinizden ayrılacağınıza, işinizi bırakmaya, çevrenizi değiştirmeye, nişanlı bir kimsenin nişan atmasına delalet eder. Bekar bir kimse bu rüyayı görür ise şimdilik evlenmek niyetinde olmadığına, dünya telaşında debelenmeye, yapılacak bir atılımın ertelenmesine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar