Rüyada Hac Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Hac Görmek

Okunma Sayısı: 194

Rüyada Hac Görmek

Rüyada mevsiminde hacca gidip, bu ibadeti şartlarına uygun bir şekilde eda ettiğini görmek; istikamet güzelliğine, korkudan emin olmaya, borçları ödemeye ve günahların affedilmesine; hac için yola çıkmak, kaybedilen iş ve konumu tekrar elde etmeye, yolcunun salimen evine dönmesine, hastanın şifa bulmasına, sapıklıkta olanın hidayet bulmasına işarettir.

Rüyada Hacca Gitmek Görmek

Rüyada hac ve umre ibadeti yapmak, yoksul için zenginliğe, diğerleri için makbul amele ve uzun ömre; haccetmek, zor ve çetin işleri Allah’ın yardımıyla başarmaya delalet eder. Rüyasında hacca gittiğini gören kimse bütün sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Rüyada Birine Haç Vermek Görmek

Rüyasında birine haç verdiğini gören dininden uzaklaşır.

Rüyada Kendisine Haç Verildiğini Görmek

Rüyada kendisine bir haç verildiğini veya aldığını gören dininde küfre uğrar. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen haç; yalan söylemeye, koruculuk yapmaya, zina ile iftira etmeye ve yalan yere şehadette bulunmaya delalettir.

Rüyada kendisinde haç bulunduğunu gören kimse, evlenir veya o kimsenin bir çocuğu olur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar