Rüyada Gömlek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Gömlek Görmek

Okunma Sayısı: 200

Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada kadının gömlek giymesi, erkeğine; erkeğin gömlek giymesi ise karısına işaret eder. Gömlek bireyin din ve dünyalığına, ilim ve irfanına yahut müjdeye işaret eder. Kısa gömlek, kederden kurtulup sevince ermeye veya çocuğa işarettir.

Rüyada Temiz ve Ütülü Gömlek Giyinmek Görmek

Rüyada gömlek pak, ütülü ve açık renkli ise onun fazlaca yakında refaha kavuşacağını haber verir. Gömlek yırtıksa, onun oldukça yakında büyük bir servete kavuşacağını gösterir.

Rüyada Yamalı Gömlek Görmek

Rüyada yamalı gömlek görmek, ayrılığın, şanssızlığın ve mutsuzluğun işaretidir. Kirli bir gömlek, bulaşıcı bir hastalığa yakalanma tehlikesinin habercisidir. Yırtık gömlek ise sevgili ile sıkıntı, şüphe ve kıskançlıktır. Rüyada eksik ya da kirli bir gömlek görmek genel anlamda yaşanacak sorunlara, işlerin yolunda gitmemesine, rüya sahibinin kendine çeki düzen vermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Gömleğini Çıkarmak Görmek

Rüyada üstünden gömleği çıkarmak, bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Gömlek ütülediğini gören, sıkıntıdan kurtulmak için umar arıyor demektir. Rüyada ütülü ve pak bir gömleği dolaba kaldırmak, sıkıntılardan kurtulacağına işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar