Rüyada Göl Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Göl Görmek

Okunma Sayısı: 123

Rüyada Göl Görmek

Rüyada göl görmek; iyi geçimli kadına, işini danışmansız yürüten yöneticiye, yola çıkmak isteyen için bunun bir süre gerçekleşmemesine delalet eder.

Rüyada Göle Girmek

Rüyada göle girmek onun hile ile aldatılacağına işarettir. Sakin bir gölde sandalla gezmek, sevinçli olacaksınız demektir. Mutluluğunuzu yakınınızdaki insanlarla paylaşacağınız anlamındadır. Kirli bir gölde gezmek, iş ve aşk yaşamınızda sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Durgun Göl

Durgun ve parlak sulu bir gölde sandalla dolaştığını görmek, sonucunu dört gözle beklediğiniz bir olayın hemen derhal istediğiniz şekilde halledildiği haberini alacağınıza, gölde yıkandığını görmek, başınızda dolaşan bir felaketten kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Bulanık Göl

Rüyada bulanık suyu olan bir gölde elini ve yüzünü yıkadığını gören, kısa bir hastalık geçirerek sonrasında iyileşecek. Göl üzerinde göl çiçeklerinin açtığını görmek murattır.

Rüyada Gölde Sandalla Gezmek Görmek

Rüyada sakin ve durgun bir gölde sandalla gezdiğini gördüyseniz, sevinçli olacağınız ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınız anlamına gelir. Kirli bir gölde gezinmek, iş ve aşk hayatında sorunlarla karşılaşacağınız anlamındadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir