Rüyada Gizli Ajan Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Gizli Ajan Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 230

Rüyada gizli bir görevde bulunan ajan görmek rüya sahibinin gerçek hayatta kendisini çekemeyenlerin olduğuna delalet eder. Aynı zamanda çekemeyen bu kişiler tarafından bir zarar görmemek için daha dikkatli olması gerektiğine, arkadaş gibi görünüp düşmanlık yapabileceklerine delalet eder.

Rüyada Bir Şirket Hesabına Ajanlık Eden Birini Görmek

Rüyasında bir kişinin ajan olduğunu ve bu ajanın bir hükümet adına ya da bir şirket için casusluk ettiğini görmesi, gerçek hayatta yakın zaman içerisinde oldukça karışık bir işe katılacağına delalet eder. Rüya sahibi gerçek hayatında gizlemesi gereken bir durum ile karşılaşacağı anlamına da gelmektedir. Kişinin yapacağı işlere rakip olacak birtakım kişilerin onun peşinde oldukları anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Memleket Hesabına Casusluk Eden Bir Kimse Görmek

Rüya sahibi şayet tüccarlık yapıyor ise, yeni ticari gelişmelerin olacağına delalettir. Ev hanımı iseniz, evinize veya mahallenize işarettir. Öğrenci iseniz, okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduğuna işarettir. Rüyada bir casusla dostluk kurduğunu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için umar düşündüğünüze delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar