Rüyada Gizlenmek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Gizlenmek Görmek

Okunma Sayısı: 206

Rüyada Gizlenmek Görmek

Rüyada gizlendiğini gören bir kimsenin evladı olur.

Rüyada Eve Gizlenmek

Rüyada eve gizlendiğini görmek başa gelecek bir durumdan kaynaklı olarak insanların kendisini teselli etmesine, evli bir kadının hamile olup kız evladı olacağına delalet eder.

Rüyada Bir Dağa Gizlenmek Görmek

Rüyada dağa gizlenen bir kimse gerçek hayatta kadir ve kıymet bilen bir kişiden yardım görür ya da bu kişiye güven duyar. Bir ağacın arkasına gizlendiğini görmek gerçek hayatta ilim ehli biri ile arkadaşlık kurmaya, bazı yorumlara göre de nifak ve kötü olayların meydana geleceğine delalet eder. Entrikalı bir durum için gizlendiğini gören bir kimse akıl almaz bir haber alacak olup bu haber kötüdür.

Rüyada Evinde Gizlenmek Görmek

Bir kimse rüyasında kendi evinde odasına gizlendiğini ya da elleri ile yüzünü örttüğünü görür ise gerçek hayatta utanç duyacak bir haber alacağına, haram mal yediğine, gizli bir sırrının ortaya çıkacağına ve çevresi tarafından dışlanmaya, eşinden gizlediği paraya da delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar