Rüyada Geyik Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Geyik Görmek

Okunma Sayısı: 258

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada kadının geyik görmesi, fazlaca sevimli ve güzel evlada; geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye işarettir. Rüyada başının geyik başı olduğunu görmek, reis ve yöneticiliğe delalet eder.

Rüyada Dolaşan Geyik Görmek

Rüyada dolaşan geyik görmek, tanımadığınız insanların neden olacağı sorun demektir. Bir geyik yakaladığını gören şahıs tanımadığı birinin sorununu çözer ve şu sebeple kısmet alır demektir. Bir geyiği vurduğunu gören, kişi uzaktan alacağı bir habere çok üzülür anlamındadır. Geyiği seven veya okşayan biri tanımadığı biriyle serüven yaşar demektir. Yabancıların neden olacağı sorunlardır.

Rüyada Kendine Geyik Verildiğini Görmek

Rüyada bir geyik tuttuğunu ya da kendine bir geyik verildiğini görmek, o şekilde bir hanımla evleneceğine veya o şekilde bir dostla tanışacağına, ailesinde ve çevresinde saygı duyulan ve desteklenen bir kimse olmaya delalet eder. Bir geyik tutup evine getirdiğini görmek, evine fenalık getirecek birisini soktuğuna, dost sanılan bir kimseden bir fenalık görmeye, ortaklı bir işte zarara delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.