Rüyada Gemi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Gemi Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Gemi Görmek

Her türlü olumsuzluktan kurtulmaya, İyi insanlarla beraber gemiye binmek ilahi mağfirete, gemiden salimen karaya inmek sorun ve ıstırabın sona ermesine, Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa, Batan gemiden bir kalas, can simidi gibi şeylere tutunarak kurtulmak verilen sadakaların kabulüne delalettir. Gemiyi meydana getiren unsurların parçalanması aile fertlerinde meydana gelecek üzücü duruma delalet eder.

Rüyada Geminin Karaya Oturduğunu Görmek

Geminin karaya oturması, o kimsenin arsız ve namussuz olmasına, dininde ayrılık göstereceğine işarettir. Gemi içinde bir şey görmesi, onun servet sahibi olmasına; bekârsa evlenmeye işarettir. Rüyada geminin batması görmek iyi ve karlı bir işe başlanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada İçi Aydınlık Gemi veya Vapur Görmek

İçi aydınlık pak bir vapur, iş yaşamında başarı demektir. Pis ve bakımsız vapur işlerin kötü olacağına işaret eder. Bozulacağına işaret eder. Böyle bir gemiye binen kadının ismi bir maceradan dolayı dedikoduya karışır. Bir erkekler alakalı bu rüya işle alakalı güçlüktür. Batan bir gemiden çıktığını gören kimse bir darlıktan kurtulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri