Rüyada Geçit Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Geçit Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Geçit Görmek

Rüyada dar geçit görmek, adamın dünyada yapmış olduğu hayır ve şerden ne varsa, bunlarla varılacak maden ya da cehenneme işarettir. Karanlık ve sarp geçit sıkıntıya, karşılaşılacak zorluklara veya fena amel işlemekte ısrar etmeye ve bunun kararı uğranılacak azaba delalet eder.

Rüyada Aydınlık Geçit Görmek

Rüyada aydınlık ve rahat geçit görmek, cemaatten ayrılmamaya, istikamet üzere olmaya ve bunun kararı ulaşılacak saadete, hedeflenen bir başarının gelmesinin yaklaştığına, bebek sahibi olamayan bir kimsenin müjdelenmesine delalet eder. Geçitten rahatlıkla geçtiğini bulan bir kimse zorluğun üstesinden gelir.

Rüyada Bir Hastanın Geçitten Geçmesi Görmek

Rüyada kötürüm ya da hasta birinin geçitten geçmesi, durumunun düzelmesine; yüksek dağ üzerindeki geçit zorluktan sonrasında gelecek kolaylığa delalet eder. Hayatın beklenmedik biri yüzünden değişeceğine işaret eder. Geçidin durumuna göre değerlendirilir.

Rüyada Geçitten Geçememek Görmek

Bir rüyada bir geçit görüp bu geçitten geçemediğini gören bir kimse hayatının fırsatını yakın zamanda bulacağına ama bu fırsatı doğru değerlendiremeyeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri