Rüyada Gece Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Gece Görmek

Okunma Sayısı: 292

Rüyada Gece Görmek

Rüyada gece olduğunu görmek; dinlenmeye, boş durmaya veya işsizliğe işarettir. Bütün zamanın ay ışığı olmaksızın gece bulunduğunu görmek, hayatın zaruret arasında geçmesine; dönemin tamamının gece bulunduğunu fakat ay ışığı bulunduğunu görmek, devlet başkanı ya da cumhurbaşkanının bütün yetkileri başbakana devretmesine delalet eder.

Rüyada Geceden Gündüze Erişmek Görmek

Rüyada geceden gündüze erişmek, sevinç ve neşeye; gece, dargın karı kocanın birleştirilmesine; gök gürültülü, şimşekli ve fırtınalı gece, o yerde meydana gelecek sapıklığa; gece inançsız sultana, gündüz Müslüman sultana; gece ile gündüz iki hasıma veya iki adil şahide işarettir.

Rüyada Bir Anda Gece Olduğunu Görmek

Rüyada gece olduğunu görmek, monoton hayata, yemin etmeye veya ölüme; hastanın sabah olduğunu görmesi iyileşmesine; bayram gecelerini görmek, bütün hayır kapılarının açılmasına, ilahi yarım ve ihsana delalet eder. Bu rüya sorun ve tasayla yorumlanır. İş hayatında yaşanacak sorun ve aksaklıklara bu sebeple de can sıkıntısı yaşamaya ve üzülmeye delalet eder. Bu rüya uyarıcı nitelikte olup tedbir almaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.