Rüyada Gazete Görmek - Rüya Tabiri

Rüyada Gazete Görmek

Okunma Sayısı: 126

Rüyada Gazete Görmek

Rüyada gazete görmek, geçmişin tek yanlı muhasebesine, geçici heves ve gayretlere, yalan olduğu sonradan çıkan haberlere delalet eder.

Rüyada Gazete Okumak

Rüyada gazete okumak, yakında umulmadık ve oldukça ilgileneceği bir olayla karşılaşılacak demektir. Gazete her zaman iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır. Rüyasında gazete okuduğunu bulan, uzak bir yakınından haber alacağına, beklemediği bir yerden gelecek teklife delalet eder.

Rüyada Gazete Almak

Rüyasında bir gazete aldığını görmek, kendisini ilgilendiren geleceği için önemli bir gerçeğe ulaşır. Davranışlarınıza dikkat etmenizde yarar var. Birtakım sahtekarlığa veya yolsuzluklara başvurmayın. Yakalanıp, başınızı belaya sokabilirsiniz.

Rüyada gazete alıp da okumadan bir yere koyduğunu görmek, fena bir söz işiteceğine; gazeteyi alıp onunla paket yaptığını görmek, kendisini ilgilendirmeyen bir habere şaşıracağına, fakat birazcık da üzüleceğine delalet eder.

Rüyasında bir gazete aldığını bulan de ancak kendisini ilgilendiren ve geleceğini etkileyecek bir gerçeği öğrenir. Gazete her zaman iyi haber, ferahlık verecek söz olarak delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir