Rüyada Gasp Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Gasp Görmek

Okunma Sayısı: 207

Rüyada Gasp Görmek

Rüyada başka birinin malını gasp etmek görmek gerçek hayatta evlilik düşünen bir kimsenin evliliğinin bozulmasına, haram mal yemeye, faizden gelen para ile bir mala sahip olup hayrını görmemeye delalet eder.

Rüyada Birinin Malını Zorla Gasp Etmek Görmek

Rüyada birinin malını zorla gasp ettiğini gören bir kimse gerçek hayatta haram ile helali bilmesine karşın nefsine yenik düşüp haram para yemeye delalet eder. Rüyada gasp eden kişi gerçek hayatta nişanlı ise nişanı atar, evli bir kimse görür ise evinin bereketinin kaçacağına, eşi ve ailesi ile anlaşmazlık yaşamaya evin huzurunun kaçmasına delalet eder.

Rüyada Malının Gasp Edildiğini Görmek

Rüyada kendi malının zorla gasp edildiğini görmek eğer gasp eden kişi tanıdık bir kimse ise bu kimsenin gerçek hayatta rüya sahibine çok büyük bir fayda sağlayacağına, tanımadığı biri ise rüya sahibinin dert ve kederden kurtulacağına, hastanın iyileşmesine, borcu olanın borcunu kapatacağına, hamilenin sağlıkla doğurmasına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar