Rüyada Garaj Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Garaj Görmek

Okunma Sayısı: 269

Rüyada Garaj Görmek

Rüyada garaj görmek, yakında gelecek olan serveti ve itibarı bildirir. Garajda çalışıyorsa, hasılatını çoğaltmak için kendisine iyi bir fırsatın çıkacağını müjdeler. Özel hayatta da düzen demektir. Ayrıca yakında özel hayatınız düzene girecek. Bilinmeyen ve beklenmeyen, değişikliktir.

Rüyada Garaja Girmek Görmek

Rüyasında bir garaja girdiğini görmek, sıkıntıyla karşılaşmaya delalettir. Eğer garaja otomobili ile girmişse, yakında yolculuğa çıkacağına delalet eder.

Rüyada Garajda Araba Yıkamak Görmek

Rüyada bir garajda otomobil yıkadığını görmek, işlerini yoluna geçirmek için bazı tedbirler alması gerektiğine, ortaklı bir iş için ince hesap yapılması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Garajdan Araba İle Çıkmak Görmek

Rüyada garajdan araba ile çıkmak görmek, kısa bir yurt gezisine çıkacağınıza; garda birini karşıladığınızı görmek, sevdiklerinizden birinden ayrılmaya delalet eder.

Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada garaj görmek, yolculuğa çıkmaya, beklenmedik bir haber almaya işaret eder. Garaj görmek, yolcu veya konuk gelmesine de işaret eder. Bu rüyayı gören bireyin yakında özel hayatınız düzene girecek.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.