Rüyada Galibiyet Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Galibiyet Görmek

Okunma Sayısı: 258

Rüyada Galibiyet Görmek

Rüyada meşru iş ve yarışlarda sağlanan başarı, gayret ve himmetin boşa çıkmamasına işarettir. Ayrıca sabrederek ve sebeplere sarılarak sürdürülen çalışmaların getireceği sevince delalettir. Galip gelmek bazen sevinmeye, ara sıra de her şeye rağmen -imtihan gereği- üzülmeye delalet eder.

Rüyada Galip Gelmek Görmek

Rüyada herhangi bir spor karşılaşmasında galip geldiğini görmek, başka işlerinde yenileceğine delalet eder. Bu galibiyette kendisini alkışlayanlar varsa, yapacağı islerde kendisine rakip olanlardan sakınması gerektiğine işarettir.

Rüyada Düşmana Galip Gelmek

Rüyada düşmana galip geldiğini görmek, mutsuzluk ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder. Rüyada galip gelmek, hasım bir hayvansa onu alt edeceğine delalet eder. Düşmanına galip gelen kimse gerçek hayatta uzun zamandır yaşadığı sıkıntılardan kurtulur, dostları tarafından sevilir, gerçeklerin farkına varır delalet eder.

Rüyada Savaşta Düşmana Galip Gelmek

Rüyada bir savaşa çıktığını ve bu savaşta düşmana galip olduğunu görmek gerçek hayatta iş yerinde kendisini çekemeyen kimseleri alt etmeye, öğrencinin sınavlarında başarılı olmasına, rızkı bol bir işe delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.