Rüyada Flama Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Flama Görmek

Okunma Sayısı: 259

Rüyada Flama Görmek

Rüyasında flama gören rüya sahibinin, çok büyük ve yapılmamış bir iş yapacağına, herkesin hayranlıkla balacağına, patent alacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ünleneceği anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Flama Taşımak

Rüyasında flama taşıdığını gören rüya sahibinin, maddi ve manevi kayıplarının biteceğine, huzurlu ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, bütün ailesi ile birlikte gideceği tatilde gönül ilişkisi yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Askeri Flama Görmek

Rüyasında askeri flama gören rüya sahibi için pek hayırlı bir rüya olmadığını göstermektedir. Kişinin bilgisizliğine, kendisini bir çok konuda geliştirmesi gerektiğine, kendisini ifade etmekte güçlük çektiğine ve bunun sıkıntılarını yaşayacağına işaret etmekte olan rüya kişinin araştırmalar yapması gerektiği konuda uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Büyük Flama Görmek

Rüyasında büyük bir flama gören rüya sahibinin, yakınları tarafından gelecek kötü haberlerin kişiyi üzeceğine ve bu üzüntüden dolayı ruhsal bozukluklar yaşayacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre de kişinin zorunlu şehir değişikliği yapacağına, yeni bir hayata başlayacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.