Rüyada Fıstık Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Fıstık Görmek

Okunma Sayısı: 214

Rüyada Fıstık Görmek

Rüyasında fıstık gören rüya sahibinin, eli açık, cömert bir kişi ile karşılaşacağına ve o kişiden yardım isteyeceğine, bu sayede işlerinin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Fıstık Satmak

Rüyasında fıstık sattığını gören rüya sahibinin, hak yolunda olduğuna ve bu hak yolundan ayrılıp yanlış yollara sağacağına, manevi sıkıntılarının hiç bitmeyeceğine işaret etmektedir. Kişinin yanlış kişiler ile kötü işlere adım atacağına ve kurtuluşunun zor olacağına yorulur.

Rüyada Fıstık Almak

Rüyasında fıstık aldığını gören rüya sahibinin, can sıkacak, gözyaşı akıtmasına sebep olacak olaylar ile karşı karşıya kalacağına, huzurunun kaçacağına işaret etmektedir.

Rüyada Fıstık Seçmek

Rüyasında fıstık seçtiğini gören rüya sahibinin, hayata karşı inancını kaybedeceğine ve bunun daha büyük sıkıntılar getireceğine işaret etmektedir. Kişinin dua etmesi gerektiğini gösteren rüya, kişi için uyarıcı niteliğindedir.

Rüyada Fıstık Çuvalı Görmek

Rüyasında fıstık çuvalı gören rüya sahibinin, dost canlı bir kişi olduğuna, insanlara çok değer verdiğine ama bu değerin karşılığını alamayıp üzüldüğüne, gelecekte erişeceği maddi imkanlara ve kardeşi ile çıkacağı yolculuğun kişiye iyi geleceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri