Rüyada Fırtına Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Fırtına Görmek

Okunma Sayısı: 263

Rüyada Fırtına Görmek

Rüyasında fırtına gören rüya sahibinin, iş hayatında beklenmedik değişiklikler yapacağına, yapılan değişikliklerin kişiye büyük şaşkınlıklar yaratacağına işaret etmektedir.

Rüyada Fırtınada Savrulmak

Rüyasında fırtınada savrulduğunu gören rüya sahibi için hayra yorulacak bir rüya değildir. Kişinin evinde, işinde veya akraba çevresinde ortaya çıkacak tatsızlığa işaret etmektedir. Kişinin dikkatli davranması gereken bu dönemde zorluk çekeceğini göstermektedir.

Rüyada Fırtına Bulutları Görmek

Rüyasında fırtına bulutları gören rüya sahibinin, karşısına çıkacağı zorlukların üstesinden geleceğine, refah düzeyinin artacağına, yeni atılımlarda bulunacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin iç huzurunun kaçacağına, yaşayacağı uykusuzluğa, bitkin düşeceğine de yorulur.

Rüyada Fırtınadan Kaçmak

Rüyasında fırtınadan kaçtığını gören rüya sahibinin, korku içerisinde olduğunu ve kendini korumaya çalışacağına, mutluluğuna gölge düşeceğine, fesat insanların laflarına maruz kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada Fırtınalı Deniz Görmek

Rüyasında fırtınalı deniz gören rüya sahibinin, fazla emek harcadığı işlerden beklediği sonuçları alamayıp üzüleceğine, çabalarının boşa çıkması sonucunda karamsarlığa düşeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibi için bir eşya kaybına da işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.