Rüyada Fırın Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada tandır ve fırın gibi şeyler görmek; kişinin malını muhafaza ettiği sandığa, mahzene, kasaya ve diğer şeylere, insanın eşi ve çocuklarına, mahalle fırını insanların topluca sahip oldukları müşterek dünyalığa işarettir.

Ayrıca bkz: Ekmek Fırını, Kireç fırını

Rüyada fırın yahut tandırı kızdırmak, menfaat ve kazanca; kış mevsiminde fırın ağzına yakın durmak yahut tandırın karşısında oturmak, rahatlığa işaret eder.

Rüyada fırın ve tandır ateşinden tacil olduğunu yahut bir yerinin yandığını görmek, dünyalıktan yahut birinden gelecek sıkıntıya; fırına hamur götürüp onu pişirmek hastalıktan kurtulmaya, ihtiyaçların karşılanmasına; fırın kürekçisi öğretmene yahut okulda çalışan hademeye delalet eder.

Rüyada fırın görmek, güzel bir aile yaşamınız olacağına ve çok sayıda çocuğunuz olacağına yorulur. Sıcak bir fırın, güzel bir aile hayatının işaretidir. Bolluk, bereket, kısmettir. Fırın temizse çok iyidir, sıcak ve pis ise kısmette sıkıntı olacağına işaret eder.

Rüyada fırın görmek ne demek, mahalle ve ev halkına yorumlanır. Bir rivayete göre, fırın evin kileri olarak da tabir edilir. 

Rüyada mahalle veya çarşı fırınını görmek, mahalle halkı tarafından sevilip takdir edildiğine, onların kendisine ve ev halkına karşı gösterdikleri ilgiye delalet eder.

Rüyada çarşı fırınından ekmek aldığını görmek, çocuklarının okullarında iyi bir şekilde okuyup yetiştiklerine alamettir. Bir fırın yaptırdığını görmek, -mahalle halkı için- onların adına o yerde bir irfan veya sağlık ocağı açılması için çalıştığına; bir fırıncı ile konuşup sohbet ettiğini görmek, bir ilim adamı ile mahalle yararına bazı konuşmalar yaptığına işarettir.

Rüyada fırının yandığını veya kendisi tarafından yakıldığını görmek, o yerde mahalle halkı yararına bir yeşil alan veya çocuk bahçesi açılacağına; fırına odun taşıyıp istif ettiğini görmek, mahalle halkından bir iş için yardım göreceğine işarettir.

Rüyada fırında hamur yoğurduğunu görmek, yaptığı bir işten dolayı büyük bir kazanç elde edeceğine; bu hamurdan ekmek pişirdiğini görmek, mahalle yararına hayırlı bir iş için para harcayacağına delalet eder.

Fırın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi