Rüyada Fidan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Fidan Görmek

Okunma Sayısı: 221

Rüyada Fidan Görmek

Rüyasında fidan gören rüya sahibinin, çok şanslı ve kısmetli birisi olduğuna işaret eden bu rüya, kişi için oldukça hayırlıdır.

Rüyada Fidan Dikmek

Rüyasında fidan diktiğini gören rüya sahibinin, hayırlı bir evlada sahip olacağına, kazancının artacağına, hayallerindeki evi yaptıracağına işaret etmektedir.

Rüyada Fidan Sökmek

Rüyasında dikilmiş olan fidanları tek tek söktüğünü gören rüya sahibinin, sıkıntılı günlerinin kapıda olduğuna, çaresizliğe düşeceğine, destek arayacağına ama etrafından hiç kimsenin destek vermeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Fidan Budamak

Rüyasında fidan budadığını gören rüya sahibinin, yeni düşüncelere kapılacağına, geçmişindeki bütün kötü şeyleri unutup yeni bir hayata başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çiçek Fidanı Görmek

Rüyasında çiçek fidanı gören rüya sahibinin, hayallerine kavuşacağına, kendisine yeni hedefler koyacağına ve başarılı sonuçlar çıkaracağına işaret etmektedir. Kişinin hayalperest yapısının yanında gerçekler ile baş edebileceği güçlükte olduğuna da yorulur.

Rüyada Kurumuş Fidan Görmek

Rüyasında kurumuş fidan gören rüya sahibinin, var ise çocuğunun hastalanacağına, girdiği işten atılacağına yorulan bu rüya çok hayırlı değildir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri